Category : Zaujímavosti

Zaujímavosti

O spoločnosti Matador: Stručná história výrobcov pneumatík

Matador je prvým výrobcom pneumatík v bývalom Československu. Prvé pneumatiky s označením Matador opustili montážnu linku spoločnosti v roku 1925, keď bol s podporou rakúskych a maďarských bánk otvorený závod v Bratislave. Pneumatiky Matador získavali v Európe veľkú obľubu, plány na rozvoj výroby však narušila druhá svetová vojna. Až v roku 1946 sa podnik vrátil do hospodárskej […]Prejsť na článok .

LifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Máte nočné mory? Poradíme, ako sa ich zbaviť

V prípade, že sa chceme zbaviť nepríjemných desivých snov, musíme na tom popracovať. Najdôležitejšie je identifikovať problém a riešiť základné príčiny. Založte si denník, do ktorého si budete svoje nočné mory písať, pripíšte k ním aj reálne skúsenosti, ktoré ich mohli spôsobiť. Ďalšou metódou je napísať si čo najpodrobnejšie obsah sna a snažiť sa zmeniť […]Prejsť na článok .

LifeStyleRady a tipyZaujímavostiZdravie

Potraviny, ktoré posilnia vašu imunitu a ochránia vás pred vírusmi

Jeseň a zima sú obdobím, kedy na nás choroby číhajú za každým rohom. Ak sa pravidelne stretávame s ľuďmi, tak je vysoká pravdepodobnosť, že sa niečím nakazíme. Pripravili sme pre vás súhrn potravín, ktoré majú v sebe množstvo výživných látok a vďaka tomu posilnia vašu imunitu. Navyše si do stravy môžete pridať v tomto období […]Prejsť na článok .

Zaujímavosti

Čo všetko je trestný čin? Listujte si Trestný zákon online

Približne vieme, čo sa patrí a čo už presiahlo medze, avšak máte na to odborné vysvetlenie? Ak vo vašom živote nastane situácia, v ktorej sa potrebujete právne postaviť voči svojmu protivníkovi, obráťte sa na Trestný zákon. Ako to definuje Trestný zákon Máte strach z toho, že vás druhí klamú, okrádajú alebo sa skrátka dejú vo vašom živote veci, […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!