Category : Zaujímavosti

CestovanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Spoznajte nové miesta – cestovanie do krajín, ktoré by ste

Keď už ideme niekam na dovolenku, tak máme najradšej miesta, ktoré sú overené nami alebo našimi blízkymi. Neradi skúšame nové veci, a aj keď už niečo vyskúšame, tak vycestujeme do krajín, ktoré sú veľmi obľúbené. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí napríklad Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko, Španielsko alebo Turecko. No čo tak vyskúšať niečo nové? V dnešnom článku […]Prejsť na článok .

BývanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Zariaďovanie detskej izby – ako ju zariadiť útulne a zároveň

Narodenie dieťaťa je veľkou vecou v živote všetkých rodičov. Preto je potrebné, aby ste sa na túto udalosť poriadne pripravili. Nákup oblečenia, kozmetiky, potrebných pomôcok a, samozrejme, zariadenie detskej izby pre bábätko. Rodičia často robia chybu v tom, že nakupujú veci podľa toho, čo sa im páči a nie podľa toho, čo k sebe ladí. […]Prejsť na článok .

Zaujímavosti

Dimple: Delikátna whisky pre náročných si vás získa!

Pre značku Dimple a jej whisky je typický tvar fľaše – trojboký hranol so zaoblenými hranami. Zdobí ju aj typická zlatá sieťka, ktorá najskôr slúžila na zabezpečenie nákladu pri preprave loďou. Dnes je „whisky so sieťkou“ legendou. Označenie „de luxe blend“ jej patrí z dvoch dôvodov: preto, že v zmesi neboli nikdy destiláty, či už […]Prejsť na článok .