Category : Zaujímavosti

Zaujímavosti

Riadenie rizík v nákladnej doprave: Ako predchádzať stratám

Každá podnikateľská činnosť je realizovaná za určitých podmienok, ktoré určujú prakticky všetky aspekty premietajúce sa do jej ziskovosti. Za účelom maximalizácie zisku a minimalizácie zbytočných strát sa podnikateľské subjekty zaoberajú analýzou všetkých potenciálnych rizík, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť ich celkovú výkonnosť. Tieto riziká sa štandardne vyznačujú rôznou mierou impaktu na daný podnikateľský subjekt, obyčajne […]Prejsť na článok .

Zaujímavosti

O spoločnosti Matador: Stručná história výrobcov pneumatík

Matador je prvým výrobcom pneumatík v bývalom Československu. Prvé pneumatiky s označením Matador opustili montážnu linku spoločnosti v roku 1925, keď bol s podporou rakúskych a maďarských bánk otvorený závod v Bratislave. Pneumatiky Matador získavali v Európe veľkú obľubu, plány na rozvoj výroby však narušila druhá svetová vojna. Až v roku 1946 sa podnik vrátil do hospodárskej […]Prejsť na článok .

LifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Máte nočné mory? Poradíme, ako sa ich zbaviť

V prípade, že sa chceme zbaviť nepríjemných desivých snov, musíme na tom popracovať. Najdôležitejšie je identifikovať problém a riešiť základné príčiny. Založte si denník, do ktorého si budete svoje nočné mory písať, pripíšte k ním aj reálne skúsenosti, ktoré ich mohli spôsobiť. Ďalšou metódou je napísať si čo najpodrobnejšie obsah sna a snažiť sa zmeniť […]Prejsť na článok .

LifeStyleRady a tipyZaujímavostiZdravie

Potraviny, ktoré posilnia vašu imunitu a ochránia vás pred vírusmi

Jeseň a zima sú obdobím, kedy na nás choroby číhajú za každým rohom. Ak sa pravidelne stretávame s ľuďmi, tak je vysoká pravdepodobnosť, že sa niečím nakazíme. Pripravili sme pre vás súhrn potravín, ktoré majú v sebe množstvo výživných látok a vďaka tomu posilnia vašu imunitu. Navyše si do stravy môžete pridať v tomto období […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!