Category : LifeStyle

CestovanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Spoznajte nové miesta → cestovanie do krajín, ktoré by ste

Keď už ideme niekam na dovolenku, tak máme najradšej miesta, ktoré sú overené nami alebo našimi blízkymi. Neradi skúšame nové veci, a aj keď už niečo vyskúšame, tak vycestujeme do krajín, ktoré sú veľmi obľúbené. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí napríklad Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko, Španielsko alebo Turecko. No čo tak vyskúšať niečo nové? V dnešnom článku […]Prejsť na článok .

BývanieLifeStyleRady a tipyZaujímavostiZdravie

Základné bylinky v kuchyni – čo by vám nemalo chýbať?

Bylinky toho vedia spraviť v jedlách naozaj veľa. Dokážu zlepšiť ich chuť, no zároveň obsahujú aj množstvo zdravých látok a vplývajú na naše zdravie. Na to, aby ste ich začali pestovať vám netreba veľkú záhradu – prežijú aj na balkóne alebo v kvetináči na okne. Ktoré bylinky by vo vašej kuchyni nemali chýbať a patria […]Prejsť na článok .

LifeStyle

Letné parfémy, ktoré si zamilujete! Ktorá vôňa vám v lete nesmie

Teplo, slnko a more je už za rohom a vy sa neviete dočkať letnej dovolenky a sladkého ničnerobenia? Spríjemnite si čakanie a pozrite sa, aké letné parfémy navodia tú správnu atmosféru. Ako voňajú letné parfémy? Studené a veterné počasie je už za nami a ťažšie, hrejivé a orientálne voňavky nahrádzame tými letnými. So slnečnými lúčmi a stúpajúcimi teplotami si treba vyberať letné parfémy, […]Prejsť na článok .