Category : LifeStyle

LifeStyle

Čo sa hodí na romantickú večeru? Alebo ako dostať svojho

Keď večeriare v dvojici a je to navyše aj spojené s rande, určite nejde len o banálne uspokojenie hladu. Ak takúto večeru naviac organizujete u seba doma, je dôležité dbať aj na atmosféru a prostredie, v ktorom budete večerať. Ale nemenej dôležité je, samozrejme, aj jedlo, ktoré budete podávať. Ako sa na romantickú večeru v […]Prejsť na článok .

LifeStyle

Kupujete si nový telefón? Toto sú najlepšie novinky tohto roka!

Bežný človek nemusí stíhať držať krok s výrobcami smartfónov, iPhonov a ponukami e-shopov. Mobily sa každým rokom posúvajú vpred, pričom aktuálne tempo a trendy zvyknú pomocou svojich produktov určovať najväčšie značky. Postupne narastá výkon modelov naprieč všetkými cenovými kategóriami a niekdajšie vychytávky a prednosti tých najdrahších mobilných telefónov pomaly prenikajú aj do tých lacnejších segmentov. […]Prejsť na článok .

LifeStyle

Ako mať dokonalý jesenný look – alebo oživte svoje vlasy

Jeseň so sebou prináša nielen kratšie a chladnejšie dni, ale aj večery strávené pri teplom čaji a sviečke, prechádzky v pestrofarebnej prírode či vôňu pečených gaštanov. A aby sme ostali v atmosfére príjemných vecí, ktoré sa v jeseni dajú robiť či zažiť, poradíme vám, ako jesenné trendy preniesť do vizáže. Lichotivá jantárová Do farieb typických […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!