Category : LifeStyle

LifeStyle

7 spôsobov, ako prejavíte lásku svojmu psovi

Keď na nás uprú svoje verné očká, nevieme im odolať. Odpustíme roztrhané papuče, roztrúsené granule aj chlpy na gauči. Pes je členom rodiny, no chápe, že ho ľúbime? Takto mu môžete prejaviť lásku (skoro) každý deň. 1. Rozprávajte sa s ním Niekedy si pripadáme hlúpo, že so psom vedieme rozhovory, akoby nám rozumel. Teda… Hlavne […]Prejsť na článok .

CestovanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Spoznajte nové miesta – cestovanie do krajín, ktoré by ste

Keď už ideme niekam na dovolenku, tak máme najradšej miesta, ktoré sú overené nami alebo našimi blízkymi. Neradi skúšame nové veci, a aj keď už niečo vyskúšame, tak vycestujeme do krajín, ktoré sú veľmi obľúbené. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí napríklad Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko, Španielsko alebo Turecko. No čo tak vyskúšať niečo nové? V dnešnom článku […]Prejsť na článok .

BývanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Zariaďovanie detskej izby – ako ju zariadiť útulne a zároveň

Narodenie dieťaťa je veľkou vecou v živote všetkých rodičov. Preto je potrebné, aby ste sa na túto udalosť poriadne pripravili. Nákup oblečenia, kozmetiky, potrebných pomôcok a, samozrejme, zariadenie detskej izby pre bábätko. Rodičia často robia chybu v tom, že nakupujú veci podľa toho, čo sa im páči a nie podľa toho, čo k sebe ladí. […]Prejsť na článok .