Category : Cestovanie

Cestovanie

Poznávacie zájazdy zaujmú ponukou aj formou

Dlhé týždne home office práce a takmer žiaden spoločenský život sú z dlhodobého hľadiska len ťažko udržateľné. Pomaly, ale isto nám už začínajú chýbať aj bežné činnosti, o dovolenkách a cestovaní nehovoriac. Cestovanie sa z našich životov už takmer vytratilo, čo je veľká škoda, pretože práve spoznávanie nových miest a nových ľudí nás vždy dokázalo nabiť novou, v tomto čase […]Prejsť na článok .

Cestovanie

Najobľúbenejšie destinácie vhodné na dovolenku mimo sezóny

Odkladali ste dovolenku na neskôr a lepšie časy? Na dni, počas ktorých bude v exotickom rezorte menej turistov a znesiteľnejšie teploty? V tom prípade je najvyšší čas na dovolenku v destináciách, ktoré vás určite oslovia. Spoznajte s nami tie najkrajšie ostrovy, ktoré majú ideálne podnebie po celý rok a veľa krásnej prírody. ​ Dovolenka na […]Prejsť na článok .

CestovanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Spoznajte nové miesta → cestovanie do krajín, ktoré by ste

Keď už ideme niekam na dovolenku, tak máme najradšej miesta, ktoré sú overené nami alebo našimi blízkymi. Neradi skúšame nové veci, a aj keď už niečo vyskúšame, tak vycestujeme do krajín, ktoré sú veľmi obľúbené. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí napríklad Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko, Španielsko alebo Turecko. No čo tak vyskúšať niečo nové? V dnešnom článku […]Prejsť na článok .

BývanieCestovanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Prečo začať cestovať? Toto sú 3 hlavné dôvody

Skúšali ste už to pravé cestovanie? Nemáme na mysli víkendové pobyty ani týždňové dovolenky preležané na pláži. Myslíme také cestovanie, kedy zbierate zážitky, vystúpite z komfortnej zóny a skúšate nové veci. Ak sa toho bojíte, tak veríme, že vás tento článok presvedčí. Nájdete tu 3 dôvody, prečo začať cestovať a spoznávať celý svet. Nový zmysel […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!