Category : Cestovanie

Cestovanie

Letíte do Dubaja? Pripravte sa na luxus všade navôkol

Kto by nechcel aspoň raz za život vidieť najbohatšie krajiny sveta? Dubaj, Monako… Predstavili ste si práve slávnych športovcov a modelky v luxusných apartmánoch či ulice, kde sa to len tak hemží svetovými značkami, či vo výkladoch obchodov, alebo priamo na oblečení a doplnkoch ľudí? Niekde medzi nimi môžete kráčať aj vy. Na čo všetko sa pred odchodom […]Prejsť na článok .

Cestovanie

Poznávacie zájazdy zaujmú ponukou aj formou

Dlhé týždne home office práce a takmer žiaden spoločenský život sú z dlhodobého hľadiska len ťažko udržateľné. Pomaly, ale isto nám už začínajú chýbať aj bežné činnosti, o dovolenkách a cestovaní nehovoriac. Cestovanie sa z našich životov už takmer vytratilo, čo je veľká škoda, pretože práve spoznávanie nových miest a nových ľudí nás vždy dokázalo nabiť novou, v tomto čase […]Prejsť na článok .

Cestovanie

Najobľúbenejšie destinácie vhodné na dovolenku mimo sezóny

Odkladali ste dovolenku na neskôr a lepšie časy? Na dni, počas ktorých bude v exotickom rezorte menej turistov a znesiteľnejšie teploty? V tom prípade je najvyšší čas na dovolenku v destináciách, ktoré vás určite oslovia. Spoznajte s nami tie najkrajšie ostrovy, ktoré majú ideálne podnebie po celý rok a veľa krásnej prírody. ​ Dovolenka na […]Prejsť na článok .

CestovanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Spoznajte nové miesta → cestovanie do krajín, ktoré by ste

Keď už ideme niekam na dovolenku, tak máme najradšej miesta, ktoré sú overené nami alebo našimi blízkymi. Neradi skúšame nové veci, a aj keď už niečo vyskúšame, tak vycestujeme do krajín, ktoré sú veľmi obľúbené. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí napríklad Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko, Španielsko alebo Turecko. No čo tak vyskúšať niečo nové? V dnešnom článku […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!