Category : Zdravie

Zdravie

Ťažký život alergika – ktoré rastliny a v ktorom období

Alergiou je v podstate reakcia nášho prehnane citlivého imunitného systému na látku, s ktorou sa stretne v prostredí a vyhodnotí ju ako nebezpečnú pre organizmus. U zdravého človeka takáto látka problémy nespôsobuje, no alergikovi môže pekne zavariť. K najrozšírenejším typom alergií patria tie peľové. Ako si s nimi poradiť? Na vine sú gény – a […]Prejsť na článok .

LifeStyleRady a tipyZaujímavostiZdravie

Potraviny, ktoré posilnia vašu imunitu a ochránia vás pred vírusmi

Jeseň a zima sú obdobím, kedy na nás choroby číhajú za každým rohom. Ak sa pravidelne stretávame s ľuďmi, tak je vysoká pravdepodobnosť, že sa niečím nakazíme. Pripravili sme pre vás súhrn potravín, ktoré majú v sebe množstvo výživných látok a vďaka tomu posilnia vašu imunitu. Navyše si do stravy môžete pridať v tomto období […]Prejsť na článok .

BývanieLifeStyleRady a tipyZaujímavostiZdravie

Základné bylinky v kuchyni – čo by vám nemalo chýbať?

Bylinky toho vedia spraviť v jedlách naozaj veľa. Dokážu zlepšiť ich chuť, no zároveň obsahujú aj množstvo zdravých látok a vplývajú na naše zdravie. Na to, aby ste ich začali pestovať vám netreba veľkú záhradu – prežijú aj na balkóne alebo v kvetináči na okne. Ktoré bylinky by vo vašej kuchyni nemali chýbať a patria […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!