Category : Zdravie

LifeStyleRady a tipyZaujímavostiZdravie

Potraviny, ktoré posilnia vašu imunitu a ochránia vás pred vírusmi

Jeseň a zima sú obdobím, kedy na nás choroby číhajú za každým rohom. Ak sa pravidelne stretávame s ľuďmi, tak je vysoká pravdepodobnosť, že sa niečím nakazíme. Pripravili sme pre vás súhrn potravín, ktoré majú v sebe množstvo výživných látok a vďaka tomu posilnia vašu imunitu. Navyše si do stravy môžete pridať v tomto období […]Prejsť na článok .

BývanieLifeStyleRady a tipyZaujímavostiZdravie

Základné bylinky v kuchyni – čo by vám nemalo chýbať?

Bylinky toho vedia spraviť v jedlách naozaj veľa. Dokážu zlepšiť ich chuť, no zároveň obsahujú aj množstvo zdravých látok a vplývajú na naše zdravie. Na to, aby ste ich začali pestovať vám netreba veľkú záhradu – prežijú aj na balkóne alebo v kvetináči na okne. Ktoré bylinky by vo vašej kuchyni nemali chýbať a patria […]Prejsť na článok .

Zdravie

Tajomstvo jemnej a zdravo vyzerajúcej pokožky aj počas jesene

S príchodom chladnejších dní postupne zahaľujeme svoje telá, no naša tvár ostáva druhým na očiach neustále. Prekvapte sviežou pleťou aj počas nepriaznivého počasia. Sušiť sa môžu listy na stromoch, no nie vaša pokožka. Základom je čistá a hydratovaná pleť Čistota je pol života. Naše mamky a babky neklamali, a táto múdrosť sa dá aplikovať aj pri starostlivosti o pleť. Čím […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!