Category : Bývanie

Bývanie

Trendy v interiérovom dizajne v roku 2022

Posledné mesiace boli pre psychiku každého z nás náročné, avšak kde, ak nie doma, sa budeme cítiť vždy bezpečne a príjemne? Či trendy v bývaní sledujete, alebo sa nechávate viesť vlastnými pocitmi, predsa len nie je na škodu povenovať sa tomu, ktoré prvky v domácnosti nás nabijú pozitívnymi emóciami v roku 2022. Svieže farby a prírodné materiály Spojte sa v novom roku […]Prejsť na článok .

BývanieLifeStyleRady a tipy

Vianočné inšpirácie – 6 tipov na dekorácie a výzdoby do

Chcete sa troška viac angažovať pri Vianočných dekoráciach do vašej domácnosti a to tak, že si ich vyrobíte vlastnoručne? Máme pre vás inšpirácie na dokonalé dekorácie a výzdoby. 1. Obria vločka Vloočka je efektívnou ozdobou na stenu. Budete na ňu potrebovať zopár drevených paličiek, ktoré si môžete kúpiť v lekárni, kvalitné lepidlo alebo lepiacu pištoľ, […]Prejsť na článok .

Bývanie

Typy čerpadiel: Poznáte ich všetky?

Možno by ste ani neverili, no čerpadlá sú v dnešnej dobe nevyhnutnou súčasťou mnohých domácností. Využívajú sa na čerpanie vody, no odlišujú sa od seba typom. V súčasnosti poznáme najmä ponorné, kalové a samonasávacie čerpadlá, ktoré si predstavíme v tomto článku. Ponorné čerpadlá V prípade, že potrebujete odčerpať klasickú pitnú vodu, vystačíte si s ponorným čerpadlom. To sa využíva najčastejšie pri […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!