Category : Bývanie

Bývanie

Rekonštruujete dom? Vyberte si správne okná!

Či už staviate nový dom alebo rekonštruujete váš starý, v istom bode budete potrebovať nové okná, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť – ideálne navždy. To je síce krásna predstava, ale je možné také okná vôbec nájsť? Faktom je, že všetko má svoju životnosť a nič netrvá večne. To však ale neznamená, že výber nových […]Prejsť na článok .

Bývanie

Trendy v interiérovom dizajne v roku 2022

Posledné mesiace boli pre psychiku každého z nás náročné, avšak kde, ak nie doma, sa budeme cítiť vždy bezpečne a príjemne? Či trendy v bývaní sledujete, alebo sa nechávate viesť vlastnými pocitmi, predsa len nie je na škodu povenovať sa tomu, ktoré prvky v domácnosti nás nabijú pozitívnymi emóciami v roku 2022. Svieže farby a prírodné materiály Spojte sa v novom roku […]Prejsť na článok .

BývanieLifeStyleRady a tipy

Vianočné inšpirácie – 6 tipov na dekorácie a výzdoby do

Chcete sa troška viac angažovať pri Vianočných dekoráciach do vašej domácnosti a to tak, že si ich vyrobíte vlastnoručne? Máme pre vás inšpirácie na dokonalé dekorácie a výzdoby. 1. Obria vločka Vloočka je efektívnou ozdobou na stenu. Budete na ňu potrebovať zopár drevených paličiek, ktoré si môžete kúpiť v lekárni, kvalitné lepidlo alebo lepiacu pištoľ, […]Prejsť na článok .

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!