Category : Bývanie

BývanieLifeStyleRady a tipyZaujímavostiZdravie

Základné bylinky v kuchyni – čo by vám nemalo chýbať?

Bylinky toho vedia spraviť v jedlách naozaj veľa. Dokážu zlepšiť ich chuť, no zároveň obsahujú aj množstvo zdravých látok a vplývajú na naše zdravie. Na to, aby ste ich začali pestovať vám netreba veľkú záhradu – prežijú aj na balkóne alebo v kvetináči na okne. Ktoré bylinky by vo vašej kuchyni nemali chýbať a patria […]Prejsť na článok .

BývanieCestovanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Prečo začať cestovať? Toto sú 3 hlavné dôvody

Skúšali ste už to pravé cestovanie? Nemáme na mysli víkendové pobyty ani týždňové dovolenky preležané na pláži. Myslíme také cestovanie, kedy zbierate zážitky, vystúpite z komfortnej zóny a skúšate nové veci. Ak sa toho bojíte, tak veríme, že vás tento článok presvedčí. Nájdete tu 3 dôvody, prečo začať cestovať a spoznávať celý svet. Nový zmysel […]Prejsť na článok .

Bývanie

Pre pokojný a zdravý spánok nás i našich blízkych

Každý z nás sa chce vo svojom domove cítiť bezpečne, príjemne, pohodlne a hlavne si oddýchnuť po náročnom dni v práci. Preto si vyberáme do domu či bytu nábytok, ktorý sa nám nielen páči, ale v prvom rade splní svoj účel – budeme mať vďaka nemu maximálne pohodlie. Platí to najmä o sedacích súpravách, stoličkách, kreslách a v neposlednom rade aj o posteliach. […]Prejsť na článok .