Category : Rady a tipy

CestovanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Spoznajte nové miesta – cestovanie do krajín, ktoré by ste

Keď už ideme niekam na dovolenku, tak máme najradšej miesta, ktoré sú overené nami alebo našimi blízkymi. Neradi skúšame nové veci, a aj keď už niečo vyskúšame, tak vycestujeme do krajín, ktoré sú veľmi obľúbené. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí napríklad Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko, Španielsko alebo Turecko. No čo tak vyskúšať niečo nové? V dnešnom článku […]Prejsť na článok .

BývanieLifeStyleRady a tipyZaujímavosti

Zariaďovanie detskej izby – ako ju zariadiť útulne a zároveň

Narodenie dieťaťa je veľkou vecou v živote všetkých rodičov. Preto je potrebné, aby ste sa na túto udalosť poriadne pripravili. Nákup oblečenia, kozmetiky, potrebných pomôcok a, samozrejme, zariadenie detskej izby pre bábätko. Rodičia často robia chybu v tom, že nakupujú veci podľa toho, čo sa im páči a nie podľa toho, čo k sebe ladí. […]Prejsť na článok .

Rady a tipy

Strecha z plechovej krytiny je tá správna voľba

Dôvodov, prečo sa púšťame do rekonštrukcie strechy, môže byť viac. Možno je nám už priestor, ktorý máme zabývaný, malý a výstavba podkrovia je najefektívnejšia voľba. Alebo má naša strecha tie najlepšie roky už za sebou a je načase obliecť ju do nového šatu. Budeme sa musieť rozhodovať medzi krásnym dizajnom, kvalitou či cenou strešnej krytiny? Ak zvolíme […]Prejsť na článok .

Rady a tipy

Ovládajte svoju domácnosť na diaľku

Veríte, že dnes je možné ovládať domácnosť aj počas šoférovania cestou z práce? Komponenty inteligentnej domácnosti ponúkajú jednoduché riešenia, ako si svoj život uľahčíte a spríjemníte. Inteligentná domácnosť kedykoľvek Nikde nie je napísané, že vlastniť inteligentnú domácnosť môžu len tí najsolventnejší. Smart home je predsa pre každého. Ak sa vám také čosi zdá nepredstaviteľné, nastal čas plniť […]Prejsť na článok .