Postele z masívu

By on september 16, 2013

Milujete spánok?

Tak posteľ z masívuje tou najvhodnejšou voľbou.

 

Je všeobecne známe, že v posteli trávime tretinu života, či už samotným spánkom, čítaním kníh, relaxovaním, alebo prežívaním príjemných chvíľ zo svojou polovičkou. Posteľ je teda základným kusom nábytku, bez ktorého sa nezaobíde ani jedna domácnosť.Kvalita postele má vplyv nielen na náš zdravotný stav, ale aj na psychiku, a pretoak sa dobre vyspíme, cítime sa príjemne, sviežo a oddýchnuto. Aj to je jedným z hlavných dôvodov, prečo by sme výber postele nemali nikdy podceňovať.

Rustikálna posteľ

Drevená posteľ

Moderný dizajn postelí s využitím klasického výrobného materiálu.

Masívne drevo sa považuje nielen za klasický, ale aj za najvhodnejší materiál na výrobu interiérového nábytku a teda aj postelí. V súčasnosti sa okrem kvality preferuje tiež aj dizajn. Všetci kráčame s dobou a preto máme určité požiadavky na vzhľad nábytku – chceme postele, ktoré budú trendové, moderné a súčasne jednoduché s dokonalými čistými líniami. A práve postele z masívu sa všetkými týmito vlastnosťami vyznačujú. Manželské postele z masívu sú štýlové a prinášajú so sebou neuveriteľný komfort a pohodlie. Tak prečo si takúto posteľ nezaobstarať?

Postele z dreva

Nábytok z masívu

Masívne postele majú mnoho predností.

Masívne postele možno charakterizovať ako prvotriedny nábytok, pevný a vyznačujúci sa dlhou životnosťou. Výrobcovia masívnych postelí sa môžu pochváliť širokou ponukou masívnych postelí, ktoré sa líšia nielen vzhľadom a dizajnom, ale tiež aj použitým druhom masívneho dreva. Na výrobu postelí sa využívajú rôzne dreviny, u nás ide najčastejšie o borovicu a smrekové drevo. Borovice a smrek sú lacnejším variantom masívnych postelí. Skutočný luxus a kvalitu však predstavujú masívne postele z dubového, alebo bukového dreva. Povrch masívnych postelí sa ošetruje rôznymi olejmi, včelím voskom a lakmi, aby si drevo zachovalo svoj prirodzene krásny vzhľad. Výrobcovia masívnych postelí zvyčajne poskytujú aj možnosť výroby postele na mieru. Tak budú požiadavky na vašu vysnívanú posteľ splnené do posledného detailu.

Drevené postele

Masívne drevo je materiál, ktorý poskytuje možnosť namorenia. Tak si každý záujemca môže zaobstarať masívnu posteľ vo farebnom prevedení, ktoré mu bude najviac vyhovovať. Masívne postele v prírodnom odtieni dreva vyzerajú veľmi moderne, postele v tmavších odtieňoch zas veľmi elegantne a biela farba zas dodá posteliam rustikálny vzhľad.

Drevo je prírodný materiál, zdravotne neškodný a príjemný na dotyk. A tak sa postele vyrobené z masívneho dreva môžu pochváliť tými najlepšími vlastnosťami, akými sa len môže interiérový nábytok vyznačovať.

 

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *