Ako mať dokonalý jesenný look – alebo oživte svoje vlasy novou trendy farbou

Jeseň so sebou prináša nielen kratšie a chladnejšie dni, ale aj večery strávené pri teplom čaji a sviečke, prechádzky v pestrofarebnej prírode či vôňu pečených gaštanov. A aby sme ostali v atmosfére príjemných vecí, ktoré sa v jeseni dajú robiť či zažiť, poradíme vám, ako jesenné trendy preniesť do vizáže.

Ako mať dokonalý jesenný look – alebo oživte svoje vlasy novou trendy farbou
(zdroj: unsplash.com)

Lichotivá jantárová

Do farieb typických pre toto ročné obdobie môžete zaodieť nielen svoje nechty, ale napríklad aj vlasy. Prechod do nového obdobia je totiž pre mnohých aj prechodom k novému štýlu, a prečo teda s príchodom jesene nezmeniť imidž? Zamerajte sa predovšetkým na sýte tóny a to, ktorý z nich sa vám bude hodiť. Takouto farbou je napríklad jantárová, ktorá patrí medzi teplé farby a je k vlasom aj sexy a lichotivá. Môžete ju zvoliť aj v prípade, že vás možno oslovila červená farba na vlasy, ale zdá sa vám príliš výstredná. Keď siahnete po jej jemnejšej verzii, jantárovej, nič tým nemôžete pokaziť, pretože sa hodí ku každému typu pleti a dá sa dosiahnuť na akomkoľvek odtieni vlasov.

Efekt balayage a melíra

Pre milovníkov červenej máme ako ďalší tip burgundy. Tento nádherný odtieň sýtočervenej, v ktorej nájdete aj kúsok fialovej, je výrazný, a práve preto pôsobí hrejivo. Hodí sa každému s tmavými vlasmi. Ak ste blondína alebo máte svetlejší typ vlasov, určite siahnite po medených a medových tónoch. Platinová sa hodí na leto, no s príchodom jesene jej odlesk nie je taký pekný, ako pod letným slnkom. S medenou blond budú vaše vlasy síce stále blond, ale na svetle a v určitých uhloch lesklé, takže budete vyzerať ako s čerstvou balayage alebo melírom.

Podľa Kim Kardashian

Pre radikálnejšiu zmenu a stmavenie vlasov, na ktoré sú chladnejšie mesiace ideálne, odporúčame zvoliť odtieň mokka kávy. V jesení nehrozí, že vám ho slnko vyťahá. A najnovším módnym hitom je ľadová biela, s ktorou sa ako prvá ukázala Kim Kardashian a odvtedy je v zimných mesiacoch mimoriadne obľúbená. Vlasy však pre správny efekt ľadovej bielej musíte najprv odfarbiť, takže ide o postupné farbenie vlasov. Ak k takémuto odtieňu pridáte aj náznak striebornej alebo šedej, budete trendy ešte viac.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!