Význam mena Kristína – čo všetko by ste o ňom mali vedieť

Ženské meno Kristína je gréckeho pôvodu a preložené znamená „kresťanka“. Kristíny oslavuju meniny 16. januára. Osobným číslom mena Kristina je 2 – Dobrota. Obľúbená farba týchto žien je pomarančová, zelená a biela, ochranné kamene jaspis a nefrit. Ich totemová rastlina je encián. Ženy s týmto menom sú pokojné osoby. Nikdy sa neznepokojujú a konajú vždy s chladnou hlavou.

Kristíny sú často obozretné a veľmi sa nezdôverujú iným. Tieto ženy sú veľmi usilovné a vždy si idú za svojim cieľom. Niektoré ale nevedia zúžitkovať všetko, čo sa im ponúka. Často sú neisté a to ich brzdí dopracovať sa k úspechu. Kristíny sú pracovité, ale nerady prijímajú zodpovednosť a nevedia sa niekedy dostatočne presadiť a využiť všetky svoje schopnosti.

Kristíny odmalička rady študujú a učia sa. Obľubujú filozofiu, ekonómiu, diplomaciu, alebo techniku. Zvyčajne ich zamestnanie celkom pohltí. Čo sa týka ich zdravia, je ideálne, iba v detstve majú Kristíny problémy. Väčšinou sa im prejavujú lymfatické choroby. Mali by si dávať pozor na pravidelnosť v strave a prospejú im časté prechádzky na vzduchu. Toto meno je vhodné pre znamenia: Rak, Lev, Panna a Škorpión, vhodnou farbou je biela.

Meno v zahraničí

Variácií mena Kristína je v zahraničí niekoľko, a to napríklad: Cristina, Christiane, Christen, Christina a podobne.

Numerológia

Ľudia s týmto životným číslom sú miernej povahy, majú sklon k slušnosti, sebaobetovaniu a ohľaduplnosti a niekedy sú nezmyselne nezištní. Ďalšou dobrou vlastnosťou je taktnosť, sú dobrí diplomatici.

Ľudia tejto vibrácie snáď nikdy nedosiahnu veľkú slávu a nikdy nebudú mať mocenské postavenie. Ale mnoho slávnych činov vo svete vzniká podporou týchto ľudí. Oni však netúžia byť na výslní, majú radi kľud a nenápadnosť. Majú obrovský sociálny cit, sú veľmi súcitný a ľahko sa vedia vžiť do situácie druhých. Chápu ľudskú povahu a sú najlepší priatelia.

Foto: unsplash.com

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!