Top 5 najkrajších pláží sveta, ktoré si zamilujete

Ak hľadáte kam v lete vyraziť na pláž, máme pre vás hneď niekoľko tipov. Ak nepozeráte na to, kam to bude, zvoliť si práve z týchto je tou správnou voľbou. Možností je viac ako dosť, veď sa pozrite.

Grace Bay Beach, Providenciales

Tieto krásne pláže s bielym pieskom, kľudnou, čistou vodou a nádherným prostredím sa nachádzajú neďaleko Kuby a Dominikánskej Repubiky. Ak sa radi potápate alebo keď si chcete oddýchnuť od všedného života prídete si tu na svoje.

Negril, Jamaica

Najčastejšie navštevované turistické pláže sú Seven Mile Beach a West End. Môžete si tu vychutnať reggae hudbu s domorodcami a pozorovať krásny západ slnka, či preskúmať ostrov. Rozhodne sa tu nudiť nebudete.

Santa Teresa, Costa Rica

Pláž Santa Teresa je vďaka priezračnej vode veľmi obľúbená u surfistov, rybárov a potápačov. Na tejto pláži sa úplne odreagujete aj vďaka populárnej yoge a spa servisu.

Bora Bora

Bora Bora je relatívne malý ostrov, ktorý ponúka množstvo aktivít ako sú 4×4 safari, potápanie v nádhernej priezračnej vode medzi korálmi a rybami, kŕmenie žralokov alebo plavba loďkou. Ostrov je veľmi romantický, a preto je populárny najmä na svadobné cesty.

Cayo Santa Maria, Kuba

Ak vás fascinuje modrá voda, pálivé slnko a rozmaznávajúci all-inclusive rezort, určite by ste mali navštíviť pláže Cayo Santa Maria. V prípade, že chcete spoznať kubánsku kultúru, budete musieť ísť trochu ďalej, pretože tieto pláže sú určené len pre turistov, ktorí chcú byť hýčkaní a oddýchnutí.

Foto: unsplash.com

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!