Tajomstvo jemnej a zdravo vyzerajúcej pokožky aj počas jesene

S príchodom chladnejších dní postupne zahaľujeme svoje telá, no naša tvár ostáva druhým na očiach neustále. Prekvapte sviežou pleťou aj počas nepriaznivého počasia. Sušiť sa môžu listy na stromoch, no nie vaša pokožka.

Základom je čistá a hydratovaná pleť

Čistota je pol života. Naše mamky a babky neklamali, a táto múdrosť sa dá aplikovať aj pri starostlivosti o pleť. Čím lepšie sa budeme starať o našu pleť v mladosti, tým lepšie budeme vyzerať neskôr, a veru nám to aspoň naoko vráti pár rokov života. Približne od dvadsiatich rokov by sme mali venovať pozornosť okrem čisteniu pleti aj jej hydratácii. Prvé vrásky sú síce nenápadné, avšak časom sa môžu prehlbovať a budú pribúdať, a teraz nejde len o tie mimické, ktoré máme pri kútikoch úst či očí. Základom redukcie vrások je dobre vyčistená pleť na tvári, krku i dekolte. Veľmi vhodné sú prípravky s Aloe Vera, ako aj v prípade upokojujúceho čistiaceho prípravku Herbalife SKIN. Dôležité je aj následné ošetrenie hydratačným krémom, ktorý dodá pokožke potrebnú vlhkosť, pružnosť a sviežosť. Nezabúdajte, že okrem denných a nočných krémov je v rámci redukcie vrások dôležitý aj dostatočný pitný režim. Pár kvapiek vody sa predsa v rámci distribúcie tekutín v našom tele musí ujsť aj pleti.

Tajomstvo jemnej a zdravo vyzerajúcej pokožky aj počas jesene
Tajomstvo jemnej a zdravo vyzerajúcej pokožky aj počas jesene

Vďaka nočnému krému je pleť hladšia

Cez deň si toho naša pokožka užije veľa – okrem nánosov mejkapu ju zahaľujú aj nečistoty prostredia. Počas noci sa zúfalo potrebuje zregenerovať. Vitamíny a antioxidanty z dielne prírody obsiahnuté vo výživnom nočnom kréme Herbalife SKIN pomôže pleti už počas pár hodín získať jemnosť a sviežejší vzhľad, nech bol náš spánok akýkoľvek. Pravidelnou hydratáciou pokožky sa dá výrazne zabojovať proti vzniku vrások. Platí teda, že krém nenanášame na pokožku len cez deň pod mejkap, ale aj večer, a to nielen na tvár, ale aj na krk a dekolt. Ak sa chceme redukcie vrások chopiť správne, je potrebné si zo starostlivosti o pokožku spraviť zvyk.

Tajomstvo jemnej a zdravo vyzerajúcej pokožky aj počas jesene
Tajomstvo jemnej a zdravo vyzerajúcej pokožky aj počas jesene

Hydratácia pokožky pre jasnú a jemnú pleť

Ako zistíme, či je naša pleť dostatočne hydratovaná? Pri pohľade do zrkadla nepôsobí matne a zvädnuto a neobsahuje šupinaté a napnuté miesta, ktoré sú nepríjemné na dotyk či dokonca svrbia. Hydratovaná pokožka sa nenechá zaskočiť vplyvmi počasia, striedaním teplôt ani znečisteným ovzduším a zvláda aj pobyt na slnku. Stresujúci spôsob života sa na nej nepodpisuje. Bez ohľadu na typ pleti (suchá, mastná, zmiešaná) by sme mali pokožke dopriať v podobe denného a nočného krému pravidelnú hydratáciu. Hydratácia je možná aj pomocou rôznych sér, masiek či gélov, všetko záleží od preferovaného druhu kozmetiky. Hydratovaná pleť = pleť plná života.

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!