Spoznajte nové miesta → cestovanie do krajín, ktoré by ste bežne nezvažovali!

Keď už ideme niekam na dovolenku, tak máme najradšej miesta, ktoré sú overené nami alebo našimi blízkymi. Neradi skúšame nové veci, a aj keď už niečo vyskúšame, tak vycestujeme do krajín, ktoré sú veľmi obľúbené.

Spoznajte nové miesta – cestovanie do krajín, ktoré by ste bežne nezvažovali! (Foto: pixabay.com)

Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí napríklad Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko, Španielsko alebo Turecko. No čo tak vyskúšať niečo nové? V dnešnom článku vám dáme tipy na nové destinácie, ktoré sú nádherné, no veľa ľudí ich na dovolenku nezvažuje. Ušetriť môžete pri rezervácii hotela, stačí sledovať zľavy na pobyty, rôzne špeciálne akcie, kupóny, prípadne zľavové kódy. Aj tie nájdete na stránkach KuponyZdarma.sk, ktoré ich ponúka tisíce, aj pre nákup v eshopoch a ušetriť môžete desiatky až stovky eur pri každom nákupe.

Čierna Hora

Predpokladám, že ste asi nikdy neboli na dovolenke v Čiernej Hore. A to je veľká chyba! Je to nádherná krajina, v ktorej máte stále priestor na objavovanie nových vecí a dá sa navštíviť ako v lete, tak aj v zime. Samozrejme, oveľa lepšie je navštíviť ju v lete, keďže sa môžete kúpať v mori. Navyše vás tam čaká množstvo historických pamiatok, nádherné mestá a príjemný ľudia. Čierna Hora nie je od nás ďaleko a na takúto dovolenku sa môžete vybrať aj autom.

Rumunsko

Ak ste premýšľali nad dovolenkou, tak vám jednoznačne na prvých priečkach nenapadlo Rumunsko. No túto krajinu sa oplatí aspoň raz za život vidieť. Upútať vás môže napríklad mesto Sibiu, čo je stredoveké mesto s typickými úzkymi uličkami, no nájdete tam aj prvky modernej kultúry. Nájdete tam historickú knižnicu, výraznú kultúru odrazenú v umení. Opäť, táto krajina je k nám len na skok, takže si môžete zorganizovať výlet autom. Aby vás na cestách nič nezaskočilo, elektrocentrála by nemala chýbať vo vašej výbave.

Mjanmarsko

V prípade, že preferujete exotickejšie destinácie, no chcete navštíviť netradičnú krajinu, tak vyskúšajte navštíviť Mjanmarsko. Cenovo vás táto dovolenka vyjde rovnako ako v iných exotických krajinách. V Mjanmarsku je najvýraznejšia architektúra a história, ďalej je to okúzľujúca príroda a oplatí sa navštíviť aj jazero Inle, na ktorom obyvatelia člnkujú pomocou vlastných nôh.

Pred vycestovaním nezabudnite na kvalitné cestovné poistenie – ktoré vybrať a nestratiť sa tak v množstve ponúk? Na stránkach CestovnePoistenia.sk vyberajú tie najlepšie. Dnes si ho už vybavíte aj online a to doslova na pár kliknutí. Vyraziť tak bezpečne je o to jednoduchšie.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!