Nábytok do záhrady

By on apríl 3, 2013

 

Záhradný nábytok trochu inak – kov a hliník.

 

Za klasický záhradný nábytok sa samozrejme považuje záhradné sedenie z masívneho dreva. Ale čo tak skúsiť niečo iné? Oživte si svoju záhradu záhradným nábytkom z kovu, alebo hliníka.

 

Kovový, alebo hliníkový nábytok v záhrade?

A prečo nie? Možno si poviete, že kov sa do záhrady plnej zelene nehodí, ale opak je pravdou. Kovový, alebo hliníkový záhradný nábytok vytvorí s okolitou zeleňou v záhrade pekný kontrast. Kovový a hliníkový záhradný nábytok sa považuje za veľmi moderný a trendový. Za hlavné výhody kovového a hliníkového záhradného nábytku sa považuje dlhá životnosť a vysoká pevnosť. Záhradný nábytok z kovu a hliníku Vám poskytne dostatočné pohodlie pre oddych a relax na záhrade.

 

Kovový záhradný nábytok do každej záhrady.

Kovový záhradný nábytok patrí medzi najtrendovejšie a najmodernejšie záhradné sedenia. Kovový nábytok pôsobí veľmi elegantne, je pevný, a nadmieru odolný. Kovový záhradný nábytok je konštruovaný tak, aby sa predchádzalo vzniku hrdze. Kovový nábytok sa častokrát dopĺňa o časti z iného materiálu, napríklad zo skla, alebo masívneho dreva. Najčastejšie je z iného materiálu doska stolu, tá je často nielen sklenená, alebo masívna, ale mnohokrát aj kamenná, plechová, alebo z kovovej sieťoviny.

 

Moderný hliníkový záhradný nábytok.

Hliníkový nábytok spĺňa všetky predpoklady na jeho umiestnenie do exteriéru. Na záhrade, alebo terase krásne vynikne, je pevný, kvalitný a odolný voči všetkým vplyvom počasia. Hliníkový záhradný nábytok sa vyznačuje svojim výnimočným dizajnom a jednoduchou údržbou. Hliníkový záhradný nábytok je pevný a rovnako odolný ako kovový záhradný nábytok. Hliníkový nábytok je častokrát doplnený o súčasti z masívu, alebo umelej textílie.

zdroj fotografie – internet

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *