Kvalitný záhradný nábytok z masívu

By on apríl 22, 2013
Drevené lehátko do záhrady

Záhradný nábytok od výrobcu

Konečne sme preklenuli obdobie studenej zimy a prichádza teplo, ktoré vyláka do záhrady zaručene mnohých z nás. Práve čas trávený v záhrade nám umožňuje zrelaxovať a príjemne oddýchnuť, či už samostatne alebo v kruhu rodiny a priateľov. Avšak relax a zábava s priateľmi si vyžaduje aj dostatok priestoru. Na tieto chvíle je tu pre vás záhradný nábytok.

Záhradné sedenie z dreva

Samotné sedenie do záhrady dokáže zmeniť celkový jej vzhľad a vám a vašim blízkym poskytnúť pohodlie. Záhradné sedenie predstavuje kvalitný záhradný stôl z masívneho dreva. Jeho rozmer si môžete zadefinovať aj vy, v prvom rade je potrebné však brať do úvahy počet ľudí, ktorých chcete usadiť a veci, ktoré naň chcete uložiť. K stolu prislúchajú aj záhradné lavice poprípade kreslá, ktoré by mali byť vyrobené z rovnakého druhu dreva a rovnakej veľkosti ako je stôlm, aby spolu dokázali tvoriť dokonalý celok.

Záhradný nábytok z masívneho dreva si môžete vybrať buď z borovicového, masívneho dubového dreva poprípade aj exotického dreva meranti. Drevo meranti je známe svojou odolnosťou voči vlhkosti, plesni a hmyzu. Svojim prirodzeným červeným sfarbením pôsobí veľmi netradične a luxusne.

Drevené záhradné súpravy

Záhradné sedenie z masívu je vhodnou voľbou pre každého, kto rád relaxuje v záhrade. Ošetrovanie samotného masívu je veľmi jednoduché a zvládne ho každý laik. Pri borovicovom a dubovom masíve postačí raz za sezónu ošetrenie olejom a nechať prirodzene uschnúť v tieni aby nešlo k vytvoreniu rôznych škvŕn. Rovnako jednoduché je aj jeho uskladnenie. Pre uskladnenie sedenia v zimnom období postačí obyčajná garáž, ktorá ochráni sedenie pred samotným mrazom a snehom.
Záhradný nábytok je dokonalou súčasťou každej záhrady. Už na prvý pohľad pôsobí elegantne a dokáže poskytnúť dostatok priestoru a relaxu. Neváhajte preto aj vy a vyberte si záhradné sedenie, ktoré vám bude slúžiť po dlhé roky.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *