Drevené postele z masívu

By on marec 28, 2013
hranatá drevená posteľ do spálne


Posteľ kraľuje Vašej spálni!

 

Spálňa je najintímnejšou miestnosťou z celého bytu. Nepozývate do nej rodinu, ani priateľov, trávite v nej voľné chvíle osamote, alebo s partnerom. Celkový vzhľad spálne pomáha dotvárať príjemnú pohodovú atmosféru, preto by táto izba mala byť zariadená len podľa Vašich predstáv. Je len na Vás, aký šat dáte svojej spálni. Či ju zariadite v minimalistickom štýle, alebo dáte prednosť jednej z klasických spálňových zostáv. Tak, či onak, pri zariaďovaní spálne príde okamih, kedy si budete musieť vybrať ten kus nábytku, ktorý sa stane dominantou celej spálne. Posteľ.

 

Posteľ kraľuje Vašej spálni!

Posteľ udáva štýl celej spálne. Ak si zaobstaráte čalúnenú posteľ, Vaša spálňa bude pôsobiť klasicky. Ak dáte prednosť masívnej posteli, Vaša spálňa bude dýchať modernosťou. Ak si zakúpite rustikálnu posteľ z masívu, alebo kovu, docielite romantický vzhľad spálne. Vyberajte to, čo je Vášmu srdcu najbližšie. Pretože ak sa Vám posteľ nebude páčiť, znechutí sa Vám aj celá spálňa. A spať v spálni, v ktorej sa necítite dobre, nie je žiadna výhra.

 

Poznáme klasické jednolôžkové postele a dvojlôžka, tzv. manželské postele. V súčasnosti si už aj jednotlivci, ktorý nemajú partnera, doprajú ten luxus, a zaobstarajú si veľkú manželskú posteľ.

Pri výbere postele z dreva, manželskej, alebo jednolôžkovej, si dobre premyslite jej veľkosť. Niektorí ľudia si myslia, že čím je posteľ väčšia, tým lepšie. Ale tu treba brať do úvahy priestorové možnosti v spálni. Uvedomte si, že v spálni nebude len posteľ, ale aj iný nábytok – nočné stolíky, skrine, komody. Správnu veľkosť postele si zistíte jednoducho. K svojej výške prirátajte 20 cm a získate dĺžku postele. Šírka postele u jednolôžka by mala byť 90 a viac cm, u dvojlôžka 80 cm a viac, pre každého z partnerov.

 

Ak sa už rozhodnete si zaobstarať novú posteľ, stavte na kvalitu. Navštívte predajne s nábytkom, alebo nábytkové štúdia a poriadne sa rozhliadnite. Možno práve tam natrafíte na svoju vysnívanú posteľ.

 

Kvalitné postele za rozumnú cenu nabytokmirek.sk/sk/moderny-nabytok/manzelske-postele.html priamo od výrobcu

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *