Čalunené postele

By on január 28, 2014

Čalúnené postele pre pohodlný spánok

Mnoho ľudí si hľadá kvalitnú posteľ pre svoj kvalitný spánok. Práve preto sa v tomto prípade nesmiete nikdy unáhliť a zvoliť si prvú možnosť. Ak aj vy patríte do skupiny, ktorá túži po pohodlí a elegantnom štýle, tak si vyberte čalúnenú posteľ. Kvalitná čalúnená posteľ ponúka potrebný komfort , ktorý by v konečnom dôsledku mala pohodlná posteľ priniesť. Nie len, že sa v tomto prípade jedná o skutočne luxusný kúsok do spálne, ale v tejto svojej kategórií je aj za prijateľnú cenu.

čalúnená posteľ 160 x 200

čalúnená posteľ 160 x 200

Výhody čalúnenej postele

Aj keď je veľmi subjektívne hodnotiť klady a zápory, v tomto prípade sa jedná skutočne o dobrú voľbu. Kostra čalúnenej postele sa vyrába z kvalitného masívneho dreva, ktoré dokonale dokáže odolávať vyššej váhe a tlaku. Posteľ je v spálni ústredným bodom, preto v žiadnom prípade nie sú podceňované priority kladené z hľadiska dizajnu. Kvalitné tkaniny doplnené o prírodnú bavlnu zaujmú nie len na pohľad, ale aj dotyk. Napriek príjemnému pocitu jemnosti sú skutočne veľmi odolné, čo garantuje dlhšiu životnosť vašej postele. V žiadnom prípade nie ste obmedzovaní vo farebnej škále. Čalúnená posteľ ponúka viac ako 50 rôznych farebných odtieňov, takže si môžete svoju spálňu elegantne zladiť tón v tóne alebo sa riadiť podľa najnovších trendov a farebne vyzdvihnúť posteľ ako skvost spálne.

Posteľ 160 x 200 moderná

Posteľ 160 x 200 moderná – ESHOP

Postele s úložným priestorom alebo bez

Veľmi zaujímavým aspektom je aj úložný priestor. Ten je taktiež z vonkajšej strany komplet čalúnený tkaninou , čo dotvára celok vašej postele. Jeho kostra sa taktiež skladá z masívu, ktorý umocňuje jeho pevnosť. Dosúvacie šuplíky sú upevnené v kvalitných koľajničkách takže sa nemusíte obávať uvoľnenia alebo prípadného rozkývania šuplíka. Samozrejme voľba úložného priestoru je na vás, ale pokiaľ bývate v menšom byte, respektíve máte pocit, že sa vaše veci akosi rozmnožujú, tak úložný priestor je jednoznačne dobrou voľbou.

Pridajte sa aj vy do skupiny milovníkov kvality a elegancie. Zadovážte si čalúnené postele a oddychujte štýlovo.

One Comment

  1. Ivana Nitra

    28. januára 2014 at 15:30

    Veľmi pekný nábytok s firmou nábytok Mirek mám len dobré skúsenosti, odporúčam nákup v tomto obchode

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *